
Шина з камерою 2.50-16 DNEPR Україна зубата скат покришка на мотоцикл Карпати Верховина мото гума для мопеда
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина з камерою 2.50-16 DNEPR Україна зубата скат покришка на мотоцикл Карпати Верховина мото гума для мопеда
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина з камерою 2.50-16 DNEPR Україна зубата скат покришка на мотоцикл Карпати Верховина мото гума для мопеда
Доступна гума розміром 2.50-16 для скутерів . Це камерна покришка з максимальним навантаженням на колесо до 145 кг.
Вона заслуговує на увагу як відмінний варіант за свою ціну.
Підходить для різних скутерів та мопедів, включаючи японські, китайські та українські моделі з 16-дюймовим колесом. (Карпати Верховина).
Покришка2.50/85-16 застосовується на мопедах та мокіках:
- Delta RMR-24 (Дельта СРСР)
- Верховина
- Карпати
- Riga-7 (Дирчік)
Характерики:
- *Розмір 2.50-16"
- *Виробник SC-TYRE
- *Протектор Всесезонний Зубатий
- *Ширина 60 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шини | Пневматична |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 60 мм |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Індекс швидкості | L |
| Індекс навантаження шини | 41 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Камера |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴











