-19%

Шина 3.00-18 6PR SpeedWays COBRA Індія покришка на мотоцикл ІЖ-Мінськ Шипована гума безкамерна
1 599 ₴
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ч-20-022
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина 3.00-18 6PR SpeedWays COBRA Індія покришка на мотоцикл ІЖ-Мінськ Шипована
Покришка для мотоциклів SC-Tyre 3.00-18 6PR, камерна, максимальне навантаження на колесо - 200 кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські скутери із діаметром колеса 18 дюймів
Мотопокришки 3.00-18 застосовують на мотоциклах:
- МИНСК
- Cezet
- Geon
- Hyosung
- Jawa
- Lider
- Lifan
- Musstang
- Sabur
- SYM
- Viper
- Zongshen
Характерики:
- Максимальне навантаження на шину ― 200 кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
- Клас шарності гуми ― 6P.R. (восьмишарова)
- Ширина шини ― 70 мм
- Висота 600 мм
- Тип ― Камерна (TТ)
- Бренд товар ― SC-Tyre
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 70 мм |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴









