-14%

Шина безкамерна 90/100-10 гума на скутер 53J COBRA R-9 TL покришка Індія 90.100-10
999 ₴
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ч-20-009
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина безкамерна 90/100-10 гума на скутер 53J COBRA R-9 TL покришка Індія 90.100-10
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Резина на скутер 90/100-10 SpeedWays COBRA R-5, якісна, м'яка шина. Підходить для більшості японських скутерів (Honda, Suzuki, Yamaha) Максимальне навантаження на колесо 206 кг.
ХАРАКТЕРИСТИКА
- Висота 425 мм
- Ширина 90 мм
Приклади техніки, де часто використовують 90/100-10:
🔹 Скутери Honda DIO (та схожі)
🔹 Suzuki Lets
🔹 Yamaha Jog
🔹 Honda Tact
🔹 Honda Giorno
🔹 Kymco K-Series (10" версії)
🔹 Yamaha Zuma (деякі моделі 10")
🔹 Peugeot Speedfight 1/2 (10")
🔹 Скутери інш. брендів із розміром 10"
Важливо перевіряти:
✔️ Діаметр ободу має бути 10"
✔️ Ширина ободу повинна відповідати ≈ 2.15–2.50” ДЮЙМА для коректної посадки шини
✔️ Якщо обід ширший/вужчий — може не сісти правильно
Як перевірити під свій скутер/мопед:
-
Знайди на старій шині маркування (наприклад: 90/100-10)
-
Перевір у техпаспорті твого скутера/мопеда діаметр коліс
-
Якщо стоїть 10“ — шина підійде
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Cobra |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 90 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Індекс швидкості | J |
| Індекс навантаження шини | 53 |
| Основні атрибути | |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип мототехніки | Моторолер, Мопед, Мотоцикл, Скутер |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴





