-38%

Колесо 3.00-4 (260*85) в зборі на тачку під вісь 20 мм. ВС Польша для тачки візка
668 ₴
415 ₴
- Готово до відправки
- Код: 822
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Колесо 3.00-4 в зборі на тачку (під вісь 20 мм.) для тачки візка
Характеристика:
- Висота 25 см
- Матеріал Пневматична шина з камерою
- Ширина 7 см
- Підшипник 204 (20 мм)
- Навантаження 70 кг
- Внутрішня Довжина осі 7.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Tacoma |
| Основні атрибути | |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Ширина | 60 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина шини | 60 мм |
| Посадковий діаметр шини | 4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴










