Шина безкамерна 90.90-12 скат 4 PR покришка на скутер
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Основні характеристики
- Висота шини: 450мм
- Ширина шини: 90 мм
- Слойність: 4PR
- Індекс навантаження шини: 44
- Індекс швидкості: p
- Тип: Безкамерна (TL)
- Модель (сумісно з): Honda LEAD, Honda TODAY, Suzuki ADDRESS, Yamaha Axis, Yamaha GEAR
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Вид шини | Радіальна |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Ширина шини | 90 мм |
| Індекс навантаження шини | 44 |
| Індекс швидкості | P |
| Виробник | Axis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Безпечна шина | Так |
| Основні атрибути | |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 558 ₴












