Пінополіуретанове колесо 4.80/4.00-8 для тачки Польща на вісь 16мм.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
На сьогоднішній день , це найкращий та якісний варіант.
Основні характеристики:
- Призначення: Колесо до тачки
- Діаметр шини: 38
- Ширина шини: 8
- Стан: Новий
- Довжина труби 10 см
- Виробник Польща
- Вісь на 16мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BC |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Країна виробник | Польща |
| Основні атрибути | |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Ширина | 92 мм |
| Діаметр | 38.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996 ₴











