Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка на мотоблок 4.00-8 10PR TAIWAN QUALITY
Основні характеристики:
- діагональна конструкція
- протектор підвищеної прохідності, тракторний тип R-1, ялинка
- тягове зусилля створюють 11 пар ґрунтозачепів
- 10-ти шаровий каркас
- комплектується камерою 4.00-8
- геометричні розміри: зовнішній Ø 395 мм, ширина по протектору 95 мм
Шини 4.00-8 для мотоблока застосування:
- Вейма
- Кентавр
- Кипор
- Садко
- Форте
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Тайвань |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Посадковий діаметр шини | 40" |
| Тип | Камерна "TT" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Стан | Новий |
| Тип шини для спецтехніки | Пневматична |
| Ширина шини | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 40" |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴









