-26%

Шина 2.50-16 (70/90-16) SRC В'єтнам шина на мотоцикл Карпати
933 ₴
688 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505050
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина 2.50-16 (70/90-16)
Доступна гума розміром 2.50-16 (70/90-16) для скутерів . Це камерна покришка з максимальним навантаженням на колесо до 125 кг.
Вона заслуговує на увагу як відмінний варіант за свою ціну. Служить в два рази довше за Китай.
Що означають розміри:
2.50-16
- 2.50 — ширина шини в дюймах (~63,5 мм).
- 16 — діаметр обода (в дюймах).
70/90-16
- 70 мм — номінальна ширина профілю.
- 90 % — висота профілю від ширини (90% від 70 мм ≈ 63 мм).
- 16 — діаметр обода (в дюймах).
Покришка 2.50-16 застосовується на мопедах та мокіках:
- Delta RMR-24 (Дельта СРСР)
- Верховина
- Карпати
- Riga-7 (Дирчік)
- Підходить для різних скутерів та мопедів, включаючи японські, китайські та українські моделі з 16-дюймовим колесом. (Карпати Верховина).
Характерики:
- *Розмір 2.50-16"
- *Виробник SRC В'єтнам
- *Протектор SRC 542
- *Ширина 70 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | SRC |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 70 мм |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Вид шини | Радіальна |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Індекс швидкості | P |
| Індекс навантаження шини | 36 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688 ₴











