
Покрышка 2.75-17 DRC Вьетнам шипованная шина мотошина резина для мотоцикла мопеда на Альфу Дельту
980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 348
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Покрышка 2.75-17 DRC Вьетнам шипованная шина мотошина резина для мотоцикла мопеда на Альфу Дельту
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина на мопед шипована 2.75-17 DRC-339 6PR В'єтнам
Покришка для скутерів DRC 2.75-17 6PR, камерна, максимальне навантаження на колесо - 145 кг, відмінна мотошина з протектором шип - для бездоріжжя, 6-ти шаровим каркасом.
Мотопокришки 2.75-17 застосовують на задніх колесах мопедів:
- Forte FT 125-FA
- Musstang Alfa Fit MT125-8
- Musstang Active MT110-3
- Mustang Dingo 125
- Musstang Delta MT110-1
- Musstang Retro Classic 125
Характерики:
- Максимальне навантаження на шину ― 145 кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
- Клас шарності гуми ― 6P.R. (шестишарова)
- Ширина шини ― 70 мм
- Індекс навантаження шини ― 41
- Індекс швидкості ― Р
- Тип ― Камерна (TТ)
- Країна-виробник товару ― В'єтнам
- Бренд товар ― SRC
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | DRC |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ширина шини | 70 мм |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Індекс швидкості | P |
| Індекс навантаження шини | 41 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
| Основні атрибути | |
| Тип | Шина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴










