Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка безкамерна 90.90-12 Deli Tire S-220 Індонезія
Покришка 90.90-12 це високоякісна шина яка чудово поводиться в експлуатації м'яка, зносостійкість і є відмінним варіантом для вашого скутера. Ця покришка розрахована для максимально комфортної їзди, практично в будь - яку погоду, по асфальтованих дорогах. Такий вид шини має достатньо неглибоких канавок для відводу води з плями контакту, що дозволяє завжди зберігати стійкість транспортних засобів і без будь - яких нюансів рухатися в будь - яку погоду.
Основні характеристики
- Висота профілю шини: 90мм
- Ширина шини: 90 мм
- Слойність: 4PR
- Індекс навантаження шини: 54
- Індекс швидкості: P
- Тип: Безкамерна (TL)
- Модель (сумісно з): Honda LEAD, Honda TODAY, Suzuki ADDRESS, Yamaha Axis, Yamaha GEAR
- Бренд товара: Deli Tire S-220 Індонезія
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Axis |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 90 мм |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Індекс швидкості | P |
| Індекс навантаження шини | 52 |
| Основні атрибути | |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Безпечна шина | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴












