-13%

Покришка 3.00-10 безкамерна SC TYRE SC-124 гума шина скат мотопокришка на Хонду Ямаху мотогума R10 для мопеда скутера
800 ₴
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 335
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка 3.00-10 безкамерна SC TYRE SC-124 гума шина скат мотопокришка на Хонду Ямаху мотогума R10 для мопеда скутера
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка безкамерна 3.00-10 4PR SC TYRE SC-124
Резина на скутер 3.00 - 10" безкамерна, якісна, м'яка шина. Підходить для більшості японських скутерів ( Honda, Suzuki, Yamaha) із діаметром колеса 10 дюймів. Максимальне навантаження на колесо 150 кг.
Основні характеристики
- Клас шарності гуми ― 4P.R.
- Висота 40 см
- Ширина 8 см
- Максимальне навантаження на колесо 150 кг.
- Індекс нагрузки: 42
- Індекс швидкості: G
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 80 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Індекс швидкості | G |
| Індекс навантаження шини | 42 |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Основні атрибути | |
| Тип | Шина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴











