
Покрышка 2.50-17 мотошина с камерой SС-TYRE моторезина шина на мотоцикл мопед Альфа Дельта
659 ₴
- Немає в наявності
- Код: 484
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Покрышка 2.50-17 мотошина с камерой SС-TYRE моторезина шина на мотоцикл мопед Альфа Дельта
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка з камерою 2.50-17. У комплектацію входить камера.
Максимальне навантаження на колесо 150 кг.
Підходить на мопеди Alpha/ Delta/Vista/Mustang/Sabur/Fermer/Riga/Active/Keeway/Horse/Lifan/ Jialing-Honda/Jianshe/Haojin / Dayang / Loncin / Sanlg ( Альфа / Дельта / Вістка / Мустанг / Фермер / Хорс / Сабур / Лідер / Патріот / Кивей / Ліфан / Жіалінг / Джанше / Хаогенін / Лонсин / Даянг / Санг ) і скутери Viper Active / Horse/Supra X/Mustang/Sabur/Fermer/Riga/Zongshe CubBike (Вайпер Актив/ Хорс/Супра Ікс/Мапа/Бабур/Зоншен/Корадо) із діаметром колеса 17 дюймів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- *Розмір 2.50-17"
- *Виробник SC TYRE
- *Протектор Трасовий
- *Висота 57 см
- *Ширина 5 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | SC |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 5" |
| Вид шини | Радіальна |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Індекс швидкості | J |
| Індекс навантаження шини | 45 |
| Основні атрибути | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 57" |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴








