Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка на мотоблок 4.00-8 R 4PR 265kg Покришка з камерою 4.00-8 зуб Hiquality на мотоблок
Основні характеристики:
- діагональна конструкція
- протектор підвищеної прохідності, тракторний тип R-1, ялинка
- тягове зусилля створюють 11 пар ґрунтозачепів
- 4-ри шаровий каркас
- граничне навантаження на колесо 265 кг
- комплектується камерою 4.00-8
- геометричні розміри: зовнішній Ø 395 мм, ширина по протектору 95 мм
Шини 4.00-8 для мотоблока застосування:
- Вейма
- Кентавр
- Кипор
- Садко
- Форте
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Ширина шини | 80 мм |
| Посадковий діаметр шини | 40" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина з захистом обода диска | Так |
| Тип | Камера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 40" |
| Тип шини для спецтехніка | Пневматична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴









