-6%

Покришка на мотоблок 5.00-12 фірми Hiquality протектор крапка , скат 5.00-12 , гума 5.00-12
1 602 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 292
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка з камерою 5.00-12 фірми Hiquality
Основні характеристики:
- шина діагональної конструкції
- малюнок протектора підвищеної прохідності
- максимальне навантаження на колесо - 225 кг
- геометричні розміри: Ø 540 мм x 120 мм
Покришки 5.00-12 застосовують:
| Мотоблоки | Мототрактори |
|
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TATA |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Камерна "TT" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Ширина шини | 120 мм |
| Посадковий діаметр шини | 54" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 54" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴










