-11%

Покришка з камерою 16*6.50-8 , скат на тачку 6.50-8 , гума 6.50-8 на візок
760 ₴
680 ₴
- Готово до відправки
- Код: 278
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АТЕК |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Ширина шини | 120 мм |
| Посадковий діаметр шини | 40" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Тип | Камера |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 40" |
| Безпечна шина | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴








