Шина з камерою 5.00-12 SRC В'єтнам на причіп плуги сівки покришка для адаптора
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка з камерою 5.00-12 General Style
Модель використовується на причепному, мотоблоки та навісному сіль-хоз обладнання: плуги, сівки, причепи. Шини 5.00-12 R-1 можна експлуатувати на асфальтових дорогах так і ґрунтових.
Основні характеристики:
- Призначення Сільгосптехніка
- Діаметр шини 55см.
- Ширина шини 10см.
- Індекс навантаження шини 412 кг.
- Норма шарності 6PR
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | В'єтнам |
| Стан | Новий |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Камерна "TT" |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Ширина шини | 100 мм |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Виробник | General |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Безпечна шина | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴











