Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка з камерою 3.50-16 Taiwan Quality
Застосовується на різні моделі мопедів та мотоциклів з діаметром диска 16 дюймів.
Для мотоциклів:
- Восход
- Ява 360/350/250 Старушка
- Geon
- Zongshen
Основні характеристики
- Висота шини: 600 мм
- Ширина шини: 90 мм
- Індекс навантаження шини: 61 (257 кг)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Zongshen |
| Ширина шини | 90 мм |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Індекс швидкості | J |
| Індекс навантаження шини | 61 |
| Основні атрибути | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 068 ₴












