Шина безкамерна 90.90-12 OCST скат 8 PR покришка на скутер
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Основні характеристики
- Висота шини: 450мм
- Ширина шини: 90 мм
- Слойність: 8PR
- Індекс навантаження шини: 59
- Індекс швидкості: J
- Тип: Безкамерна (TL)
- Модель (сумісно з): Honda LEAD, Honda TODAY, Suzuki ADDRESS, Yamaha Axis, Yamaha GEAR
- Бренд товара: OCST
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Вид шини | Радіальна |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Ширина шини | 90 мм |
| Виробник | Axis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Безпечна шина | Так |
| Основні атрибути | |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 558 ₴












