
Покрышка бескамерная 3.00-10 8PR General Style протектор вездеход, антипрокол, усиленный, на скутер Ямаха, Хон
846 ₴
- Немає в наявності
- Код: 227
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка безкамерна 3.00-10 8PR General Style
Покришка посилена, міцна.
Резина на скутер 3.00 - 10" безкамерна, восьми шарова, якісна, м'яка шина. Підходить для більшості японських скутерів ( Honda, Suzuki, Yamaha) із діаметром колеса 10 дюймів. Максимальне навантаження на колесо 185 кг.
Основні характеристики
- Клас шарності гуми ― 8P.R. (восьмишарова)
- Висота 40 см
- Ширина 8 см
- Максимальне навантаження на колесо 185 кг.
- Індекс нагрузки: 49
- Індекс швидкості: J
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Ширина шини | 80 мм |
| Індекс навантаження шини | 49 |
| Індекс швидкості | J |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина з захистом обода диска | Так |
| Виробник | General |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шина із захистом обода диска | Так |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴










