-17%

Шина безкамерна 3.50-10 Compass TL Tubeless на скутер
890 ₴
740 ₴
- Готово до відправки
- Код: 218
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина на скутер безкамерна 3.50-10 фірми Compass
Покришка для скутерів 3.50 - 10 , бескамерка (tubeless), максимальне навантаження на колесо - 195 кг, під диск 10, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські і китайські скутери діаметром колеса 10 дюймів
Основні характеристики:
- Розмір 3.50-10"
- Виробник SC-Tyre
- Висота 41 см
- Ширина 9 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 90 мм |
| Індекс швидкості | J |
| Індекс навантаження шини | 56 |
| Зовнішній діаметр шини | 10" |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 40" |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 40" |
| Основні атрибути | |
| Тип | Шина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴











