-16%

Шина 4.00-10 з камерою Hiquality на садову будівельну тачку
1 068 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 217
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка з камерою 4.00-10 Hiquality на тачку
Покришка з камерою 4.00-10 від фірми Hiqualityє надійним вибором для вашої тачки.
Вона поєднує в собі високу якість і довговічність.
Ця покрияка забезпечує відмінне зчеплення з дорогою, що дозволяє зручно маневрувати на будь-якому типі покриття.
Якість виготовлення та довговічність роблять цю покришку ідеальним вибором для будь-яких садових і побутових робіт. Насолоджуйтесь безперебійними поїздками з покришкою з камерою 4.00-10 від Hiquality.
Основні характеристики
- Розмір 4.00-10"
- Виробник Hiquality
- Протектор Всесезонний
- Висота 44 см.
- Ширина 10 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Камерна "TT" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Ширина шини | 10" |
| Посадковий діаметр шини | 44" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Користувацькі характеристики | |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 44" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴










