Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка з камерою 3.50-10 на скутер
Покришка для скутерів 3.50 - 10 максимальне навантаження на колесо - 195 кг, під диск на 10.
Завод фірми GAMA це бренд, який зарекомендував себе на ринку України! В основі якого це висока якість продукції та великий асортимент виробництва покришок.
Підходить на:
Японські та китайські скутери із діаметром колеса 10:
- Zongchen Cama / Viper Wind (Вінд) / Vision (Віжн) / Honda Lead / Yamaha Grand Axis / Honda Topic / Yamaha Jog-90.
- Покришку можна використовувати як на скутер так і до тачки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 90 мм |
| Вид шини | Радіальна |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Зовнішній діаметр шини | 10" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 40" |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 40" |
| Основні атрибути | |
| Тип | Шина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801 ₴










