Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина на мопед 110.70-12 Chao Yang H-968 безкамерна
Безкамерна покришка виробництва Chao Yang у розмірі 110/70-12 на скутери/мопеди з маркуванням малюнка протектора H-968. Ця шина є безкамерною, але можна ставити і в комплекті з камерою. Якісна покришка для скутера з дорожнім малюнком забезпечить надійну їзду та максимальне зчеплення на різних типах доріг. Застосовується на різні моделі японських і китайських скутерів з діаметром диска 12 дюймів
Технічні характеристики:
- Висота профілю шини: 70 мм
- Ширина шини: 110 мм
- Індекс навантаження шини: 47
- Індекс швидкості: Р
- Тип: Безкамерна (TL)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chaoyang |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Ширина шини | 110 мм |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина з захистом обода диска | Так |
| Індекс швидкості | P |
| Індекс навантаження шини | 47 |
| Зовнішній діаметр шини | 12" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 42" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴










