Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка безкамерна 3.00-10 AN002
Резина на скутер 3.00 - 10 безкамерна, якісна, м'яка шина. Підходить для більшості японських скутерів ( Honda, Suzuki, Yamaha) із діаметром колеса 10 дюймів. Максимальне навантаження на колесо 185 кг.
Характерики:
- Розмір 3.00-10"
- Виробник AN002
- Висота 40 см
- Ширина 8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Ширина шини | 80 мм |
| Посадковий діаметр шини | 40" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс швидкості | J |
| Індекс навантаження шини | 49 |
| Зовнішній діаметр шини | 10" |
| Тип | Шина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 40" |
| Тип шини для спецтехніка | Безкамерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴











