Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка на скутер шипована 3.00-10 SRC SV-525 В'єтнам
Покришка для скутерів 3.00 - 10 малюнок - шипована, підходить для більшості японських скутерів з діаметром колеса 10 дюймів Honda / Suzuki / Yamaha (Хонда / Сузукі / Ямаха)
Характерики:
- Розмір 3.00-10"
- Виробник SRC
- Протектор Всесезонний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ширина шини | 80 мм |
| Вид шини | Діагональна |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 40" |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Основні атрибути | |
| Тип | Шина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 668 ₴










