Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина на мопед 120.70-12 Sosoon безкамерна фірми TYNSONG
Безкамерна покришка виробництва TYNSONG у розмірі 120/70-12 на моторолері з маркуванням малюнка протектора траса. Ця шина є безкамерною, але можна ставити і в комплекті з камерою. Якісна покришка для скутера з дорожнім малюнком забезпечить надійну їзду та максимальне зчеплення на різних типах доріг. Застосовується на різні моделі японських і китайських скутерів з діаметром диска 12 дюймів.
Особливі характеристки:
Максимальне навантаження на шину ― 236 кг
Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
Клас шарності гуми ― 6P.R. (шестишарова)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Ширина шини | 120 мм |
| Посадковий діаметр шини | 45" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс швидкості | J |
| Індекс навантаження шини | 58 |
| Виробник | Атма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 113 ₴











