
Покрышка 3.00-10 AJ-04 8PR резина бескамерная шина скат на Хонду Ямаху Сузуки R10 для мотоцикла мопеда скутера
712 ₴
- Немає в наявності
- Код: 168
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Покрышка 3.00-10 AJ-04 8PR резина бескамерная шина скат на Хонду Ямаху Сузуки R10 для мотоцикла мопеда скутера
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина на скутер 3.00-10 безкамерна AJ-630-04
Резина на скутер 3.00 - 10 безкамерна, восьми шарова, якісна, м'яка шина. Підходить для більшості японських скутерів ( Хонда Діо, ZX34/35, Сузуки Адрес, Ямаха Джог, Апріо) Максимальне навантаження на колесо 175 кг.
Основні характеристики:
- Тип: безкамерна
- Висота 400мм.
- Ширина 80мм.
- Розмір: 3.00-10
- Маркіровка: AJ-630-04
- Країна виробник: Китай
- Висока якість та довговічність
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AJ |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Ширина шини | 80 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Ні |
| Індекс швидкості | J |
| Індекс навантаження шини | 47 |
| Зовнішній діаметр шини | 10" |
| Тип | Шина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 38" |
| Безпечна шина | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712 ₴











