Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка 3.50-8 на тачку з камерою (8 PR)
- Розмір покришки 3.50-8
- Покришка (щільна - плотна )
- Висота: 350 мм
- Ширина: 60 мм
- Застосовується на садових тачках , вантажопідйомністю 100 кг.
- Така покришка прослужить у рази більше, ніж дешеві 2-х шарові скати
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 60 мм |
| Посадковий діаметр шини | 35" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Призначення | Легкові |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 35" |
| Безпечна шина | Да |
| Вантажність | 100 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴









