Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка з камерою 3.50-4 (4.10/3.50-4) Good Tyre
Покришка з камерою 3.50-4 GT для тачки
Пропонуємо якісну покришку GT розміру 3.50-4 для будівельних і господарських тачок.
Характеристики:
- Вантажопідйомність: 100 кг
- Висока якість матеріалів
- У комплекті з камерою
Відправка Новою Поштою накладеним платежем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Камерна "TT" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Ширина шини | 6" |
| Посадковий діаметр шини | 4" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 25" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴






