-21%

Шина з камерою 4.00-8 ВС (6PR) гума скат для садової будівельної тачки
490 ₴
389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 161
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка з камерою 4.00-8 ВС 6PR на садову тачку
Покришки фірми ВС, це бренд, який виробляє високоякісний товар гумово-технічних виробів.
Фірма ВС зарекомендувала себе на ринку Польщі, і це означає, що продукція проходить сертифікацію.
- Покришка 4.00-8 ВС 6PR,
- В комплекті з камерою
- На садову тачку,
- Вантажопідйомністю 100 кг.
Не сохне на сонці, так як зроблена з додавання каучуку, а не сажі або вторинної сировини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 80 мм |
| Посадковий діаметр шини | 38" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Призначення | Легкові |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 38" |
| Гарантійний термін | 5 |
| Безпечна шина | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴










