
Покрышка 3.50-18 Premium Motor Cross шина для бездорожья (off road кросс) резина на мото R18
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 150
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина на мотоцикл 3.50-18 Premium Motor Cross для бездоріжжя (off road)
КАМЕРА В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ
Покришка для мотоциклів 3.50-18 3.50-18 Premium Motor Cross, камерна, максимальне навантаження на колесо - 280 кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські мотоцикли із діаметром колеса 18 дюймів.
Підходить для таких мотоциклів:
- -Іж Юпітер (Иж Юпитер)
- -Планета
- -ЯВА (JAWA)
- -Чезет (CEZET)
Також підходить для китайських мотоциклів:
- -Viper
- -Zonshen
- -Lifan
- -Musstang
- -Geon
- -Lider
- -SYM
- -Hyosung
- -Sabur
- (Лифан / Мустанг / Сабур / Лидер / Вайпер / Геон / Сим / Кивей / Зоншен)
Основні характеристики
- Максимальне навантаження на шину ― 280 кг
- Глубина протектора 1см.
- Висота: 66 см.
- Ширина: 10 см.
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8 атм.
- Клас шарності гуми ― 6P.R.
- Індекс навантаження шини ― 64
- Індекс швидкості ― L
- Тип ― Камерна (TТ)
- Бренд товар ― Premium Motor Cross
- *Протектор Шипований для бездоріжжя (off road)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Ширина шини | 100 мм |
| Індекс навантаження шини | 64 |
| Індекс швидкості | L |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Шина з захистом обода диска | Так |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип | Камера |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Безпечна шина | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴











