Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка на тачку 4.10/3.50-4 Casumina 4PR В'єтнам
Покришка CASUMINA - м'яка та міцна, стійка до стирання, проколів, температурних перепадів,
Позаяк у своєму складі має не менш ніж 45% натурального каучуку(для порівняння в більшості аналогічних мотоблокових шин, зазвичай, не більш ніж 20%, а все інше вуглецева примишуйтеся, у народі часто іменується "сажа").
Характеристики:
- Шина Casumina CA218A з розмірами 4.10/3.50-4, шарованість 4PR. Гума спеціально зроблена для тачок, візків та дитячих квадроциклів
- Ширина шини: 100 мм/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A+ |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Посадковий діаметр шини | 4" |
| Тип | Камерна "TT" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 10" |
| Зовнішній діаметр шини | 26" |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Користувацькі характеристики | |
| Безпечна шина | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴








