-21%

Шина 3.00-4 на садову тачку S-310 Deli Індонезія
490 ₴
389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 142
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка камерна 3.00-4 на тачку
Дана покришка 3.00-4 для тачки виготовлена з високоякісної гуми, яка сприятливо прослужить вам не один рік.
Основні характеристики:
- Ширина: 85 мм
- Висота: 260 мм
- Максимальна нагрузка: 200 кг
- Виробник: Deli Tire
- Країна виробництва: Індонезія
- Камера в комплект не входить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deli Tire |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Посадковий діаметр шини | 4" |
| Тип | Камерна "TT" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 6" |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 25" |
| Безпечна шина | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴








