Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
4.00-10 на мотоблок фірми Deli Індонезія
- протектор R-1 - ялинка
- висота ґрунтозачіпа 20 мм
- 4-x шаровий каркас
- камера 4.00-10 в комплект не входить
- геометричні розміри: зовнішній Ø 470 мм, ширина по протектору 110 мм
Покришки 4.00-10 виробництва Індонезії фірми Deli сконструйовані з міцним каркасом і протектором з підвищеним зчепленням. Товсті боковини і великі ґрунтозачіпи знижують ризик проколів, шина підійде для експлуатації по лісовим шляхам. Гарна прохідність по мулу і ґрунтовим дорогам, відмінне тягове зусилля в польових умовах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Виробник | Dell |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Радіальна |
| Посадковий діаметр шини | 46" |
| Ширина шини | 10" |
| Країна виробник | Індонезія |
| Тип | Камерна "TT" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина з захистом обода диска | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 46" |
| Безпечна шина | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴










