-3%

Покрышка 6.5/80-15 FARMER (Германия) на мотоблок, багги
1 950 ₴
1 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 121
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Тракторні шини R15 - 6.5/80-15 AS FARMER
Резіна Фермер на 15 дюймів з протектором ялинка підходить для використання на ведучих колесах мотоблоків та тракторів "саморобок". Для тракторних шин r15 в якості основи використана легкова шина 185/60R15. На каркас легкової шини наварен тракторний протектор. Заводська якість, гума протектора м'яка на пружна - не дубова.
Шини фермер r 15 встановлюють на стандартний диск легкового автомобіля 5.5j x15. Таким чином Ви отримуєте недорогий комплект тракторного колеса r15 для мотоблока, або мототрактора.
Характеристики:
- тракторний малюнок протектора
- відновлена шина на каркасі R15 - 185/60R15
- безкамерна, можна використовувати камеру 15-01
- для монтажу на сталевий обод 5.5j x15
- геометричні розміри: Ø 620 мм x 175 мм, висота боковини 130 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Farmer |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Ширина шини | 175 мм |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴










