Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина на скутер безкамерна 2.50-16 Sosoon 6PR
Доступна гума розміром 2.50-16 для скутерів . Це камерна покришка з максимальним навантаженням на колесо до 145 кг.
Вона заслуговує на увагу як відмінний варіант за свою ціну.
Підходить для різних скутерів та мопедів, включаючи японські, китайські та українські моделі з 16-дюймовим колесом. (Карпати Верховина).
Покришка 2.50-16 застосовується на мопедах та мокіках:
- Delta RMR-24 (Дельта СРСР)
- Верховина
- Карпати
- Riga-7 (Дирчік)
Характерики:
- *Розмір 2.50-16"
- *Виробник Sosoon
- *Протектор Всесезонний
- *Ширина 60 мм
- *Наванатеження 145кг.
- *Слоїв 6PR
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина з захистом обода диска | Так |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Ширина шини | 60 мм |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Індекс швидкості | L |
| Індекс навантаження шини | 41 |
| Виробник | Delta |
| Тип | Камера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шина із захистом обода диска | Так |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴












