
Покришка 7.50-16 на мінітрактор (мототраткор) FARMER Німеччина шина R16
2 999 ₴
2 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: N4
- +380 (67) 415-43-11
Пропонуємо Вам придбати товар, який дійсно прослужить не один рік!
Дана модель шин виробляється в Німеччині і тому виконана за всіма Європейськими стандартами.
Відмінно підходять як на задні колеса міні трактора, так і на провідні передні колеса трактора.
З упевненістю можна сказати, що на сьогодні, шини FARMER Universal Tyres є найкращим співвідношенням ціна/якість на ринку!
- безкамерна, при потребі можна використовувати газелевскую камеру 185/75-16.
- тракторний малюнок протектора
- обод 5.5j x16
- геометричні розміри: Ø 720 мм x 180 мм
Шини Фармер на 16 дюймів з протектором ялинка підходять для експлуатації на провідних колесах. В якості основи використана легковантажна шина 195/75R16C. На каркас наноситься тракторний протектор, гума протектора м'яка та пружна.
Для збору колеса підійде диск від мінітрактора/мототрактора R16 або ж диск від легкового автомобіля НИВА ВАЗ-2121.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Farmer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 70 |
| Тип шини для спецтехніки | Безкамерна |
| Ширина шини | 180 мм |
| Тип | Шина |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
| Рівень шуму шин | Выше 72 |
- Ціна: 2 899 ₴











