
Шина 6.50-14 Farmer Germany на мотоблок під жигульовський диск R14
2 500 ₴
2 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 79
- +380 (67) 415-43-11
Шина 6.50-14; 6.50/80-14 . - це ідеальний вибір для власників міні-тракторів мотоблоків та схожу техніку, які шукають надійну та зносостійку шину для свого обладнання. Ця шина має все необхідне для ефективної роботи на будь-якій поверхні!
Завдяки ширині шини в 6.5 дюймів, ця шина забезпечує відмінну стійкість та міцність під час руху по нерівній поверхні. Високий профіль 80% від ширини шини забезпечує кращу амортизацію та зносостійкість, що забезпечує довговічність шини та допомагає уникнути непередбачуваних витрат на її заміну.
Ця шина також має діаметр колеса в 14 дюймів, що забезпечує зручність та маневреність на будь-яких ділянках землі. Завдяки своїй конструкції, вона забезпечує максимальну стійкість та стабільність при пересуванні по нерівному терені.
- малюнок протектора підвищеної прохідності
- відновлена шина на каркасі легкової шини R14
- потрібна камера, можна використовувати стандартну автомобільну камеру 14-01
- обод 5.5j x14
- геометричні розміри: Ø 600 мм x 165 мм
- Висота зуба: 1.5 см
- Кількість зубів з однієї сторони: 18
- Можна використовувати як безкамерну так і з камерою
Шини з протектором ялинка на 14 дюймів призначена для використання в якості:
- шини на мотоблок р14
- шини r14 на мінітрактор
Фармер на 14 за зовнішнім діаметром така сама як модель на 13 дюймів, але ширша в протекторі на 15-20 мм.
Для збірки колеса підійде стандартний сталевий обод легкового автомобіля R14. Шина Farmer на 14 заснована на автошині 165/70R14. На каркас наноситься тракторний протектор. Гума протектора м'яка та еластична. Заводська якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Farmer |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 165 мм |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Користувацькі характеристики | |
| Безпечна шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
- Ціна: 2 049 ₴











