Топ
-10%

Шина 4.00-10 CA543A Casumina В'єтнам на мотоблок
1 335 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 70
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришки на мотоблок 4.00-10
Покришки 4.00-10 виробництва в'єтнамської фірми Касуміна сконструйовані з міцним каркасом і протектором з підвищеним зчепленням. Товсті боковини і великі ґрунтозачіпи знижують ризик проколів, шина підійде для експлуатації по лісовим шляхам. Гарна прохідність по мулу і ґрунтовим дорогам, відмінне тягове зусилля в польових умовах.
Підходить на мотоцикли:
Шини 4.00-10 з протектором ялинка застосовують на міні-культиваторах, мотоблоках, мототракторах. Колесами Ø 10" комплектують мотоблоки середнього класу з потужністю двигуна до 13 к.с.:
- AGT AGT2/GP160/58CM, AGT2/GX270/58CM
- BIZON 1100A, 1100AE, 900 LUX
- CROSSER CR-M11
- FORTE 1050E, HSD1G-105E, HSD1G-105, HSD1G-1050G, 1050
- WEIMA WM1100C, WM1100AE PRO, WM1100A, WM1100B PRO, WM1100BE-6 DIFF, DELUXE WM1100D-6 KM DIFF, DELUXE WM1100C6 KM
- ZIRKA GT76D02, GT76DE
- ДТЗ 570Б, 576Д
- ДОБРЫНЯ MT90
- ЗУБР HT-105Е (XA31E), Z-16 (135Б)
- КЕНТАВР МБ-2061Д, МБ-2070Д, МБ-2070Д-1 ЛЮКС, МБ-2070Б, МБ-2060Б, МБ-2070Д-2, МБ-2081Д, МБ-2070Б-4, МБ-2060Д, МБ-2070Б-3, МБ-2080Д
При заміні однієї шини радимо обирати модель з однаковою кількістю ґрунтозачепів та близьким зовнішнім діаметром. Це дозволить уникнути пробуксовки, нерівномірного стирання протектора та зносу мотоблока у бік при русі.
Характеристики:
- протектор R-1 - ялинка
- висота ґрунтозачіпа 25 мм
- 4-x шаровий каркас
- камера 4.00-10 в комплект не входить
- геометричні розміри: зовнішній Ø 470 мм, ширина по протектору 110 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Casumina |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Ширина шини | 110 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Шина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴











