Топ
-3%

Покришка з камерою шипована 3.50-10 SC TYRE PF-124 8PR на скутер Хонда, Вайпер, Зоншен...
874 ₴
849 ₴
- Готово до відправки
- Код: 66
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка з камерою на скутер шипована 3.50-10 8PR SC TYRE
Резина на скутер 3.50 - 10" камерна, шестишарова, якісна, м'яка шина. У комплектацію входить камера. Підходить для більшості японських скутерів ( Honda, Suzuki, Yamaha) із діаметром колеса 10 дюймів. Максимальне навантаження на колесо 236 кг.
Колесо на скутер 3.50-10 використовують на японських та китайських скутерах:
- Honda Vision
- Honda Lead AF 20
- Honda Lead AF 48
- Spark SP80S-15
- Viper Wind
- Zongchen Cama
Характерики:
- Розмір 3.00-10"
- Виробник SC TYRE
- Протектор Всесезонний
- Клас шарності гуми ― 8P.R. (восьмишарова)
- Ширина 9 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 90 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Індекс швидкості | G |
| Індекс навантаження шини | 58 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Основні атрибути | |
| Тип | Камера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴









