Топ
-16%

Шина безкамерна 130.60-13 PF-222 SC-TYRE на скутер Viper, Spark, Forte
1 280 ₴
1 075 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина на мопед безкамерна 130.60-13 SC-TYRE
Покришка скутерівська 130 / 60 - 13 SC-TYRE, бескамерка, великий універсальний протектор, якісна покришка, для скутерів з діаметром колеса 13 дюймів, на диск 13, мотошина для скутерів
Мотогума 130/60-13 підійде для скутерів:
- Alfamoto Fighter
- Alfamoto Turin
- Forte TIGER
- FoxWell ZW150T-2 VOLCAN
- KV HT150-18 Wolcan
- MotoLeader ML150 Storm
- Skybike ADONIS 250
- Skybike DEXX/PATROL 150
- Spark SP80S-16
- Spark SP150S-28
- Spark SP150S-17R
- SPARTA Evolution 150cc
- Speed Gear 150-5B
- Speed Gear MATRIX 150
- Viper Storm 150
- Viper Tornado 250
- Viper Victory 150
Характерики:
- Максимальне навантаження на шину ― 206 кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.25 атм.
- Клас шарності гуми ― 4P.R. (чотирьохшарова)
- Висота профілю шини: 60 мм
- Ширина шини: 130 мм
- Індекс навантаження шини: 53
- Індекс швидкості: J
- Тип: Безкамерна (TL)
- Бренд товара: SC-TYRE
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Victory |
| Ширина шини | 130 мм |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Індекс швидкості | J |
| Індекс навантаження шини | 53 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 13" |
| Основні атрибути | |
| Тип | Шина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴










