-22%

Шина безкамерна 3.50-10 HC-503 покришка шипована скат для скутера гума на мопед Хонда Ямаха Сузукі
890 ₴
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 49
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина на скутер безкамерна 3.50-10 HC-503
Покришка для скутерів 3.50-10 HC-503, бескамерка ( tubeless ), максимальне навантаження на колесо - 195 кг, під диск 10, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські і китайські скутери діаметром колеса 10 дюймів:
- Honda Vision
- Honda Lead AF 20
- Honda Lead AF 48
- Spark SP80S-15
- Viper Wind
- Zongchen Cama
Характерики:
- Основні характеристики:
- Розмір 3.50-10"
- Виробник SC-Tyre
- Висота 41 см
- Ширина 9 см
- 6-ми шаровий каркас
- допустиме навантаження 195 кг
- безкамерна, камера в комплект не входить
- широка бігова частина протектора
- альтернативний розмір 100/90-10
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шини | 90 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Вид шини | Радіальна |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Основні атрибути | |
| Тип | Шина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴








