Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина на скутер безкамерна 3.50-10SC-Tyre PF-191
Покришка для скутерів 3.50 - 10 SC-Tyre PF-191, бескамерка ( tubeless ), максимальне навантаження на колесо - 195 кг, під диск 10, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські і китайські скутери діаметром колеса 10 дюймів:
- Honda Vision
- Honda Lead AF 20
- Honda Lead AF 48
- Spark SP80S-15
- Viper Wind
- Zongchen Cama
Характерики:
- Розмір 3.50-10"
- Виробник SC-Tyre
- Висота 41 см
- Ширина 9 см
- 8-ми шаровий каркас
- допустиме навантаження 236 кг
- безкамерна, камера в комплект не входить
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Honda |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Ширина шини | 90 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина з захистом обода диска | Так |
| Індекс швидкості | G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴










