Топ
-8%

Покришка з камерою 4.00-10 ВС 10PR гума шина на мотоблок
979 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 46
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка на мотоблок 4.00-10 10PR 300kg BC
- шина діагональної конструкції
- протектор підвищеної прохідності R-1 - ялинка
- 11 пар ґрунтозачепів по колу
- 10-ти шаровий каркас
- допустиме навантаження 300 кг на одне колесо
- камера 4.00-10 в комплекті
- рекомендований обід 3.00D х10
- геометричні розміри: зовнішній Ø 470 мм, ширина по протектору 100 мм
Шини 4.00-8 для мотоблока застосування:
Шини 4.00-10 з протектором ялинка застосовують на міні-культиваторах, мотоблоках, мототракторах. Колесами Ø 10" комплектують мотоблоки середнього класу з потужністю двигуна до 13 к.с.:
- AGT AGT2/GP160/58CM, AGT2/GX270/58CM
- BIZON 1100A, 1100AE, 900 LUX
- CROSSER CR-M11
- FORTE 1050E, HSD1G-105E, HSD1G-105, HSD1G-1050G, 1050
- WEIMA WM1100C, WM1100AE PRO, WM1100A, WM1100B PRO, WM1100BE-6 DIFF, DELUXE WM1100D-6 KM DIFF, DELUXE WM1100C6 KM
- ZIRKA GT76D02, GT76DE
- ДТЗ 570Б, 576Д
- ДОБРЫНЯ MT90
- ЗУБР HT-105Е (XA31E), Z-16 (135Б)
- КЕНТАВР МБ-2061Д, МБ-2070Д, МБ-2070Д-1 ЛЮКС, МБ-2070Б, МБ-2060Б, МБ-2070Д-2, МБ-2081Д, МБ-2070Б-4, МБ-2060Д, МБ-2070Б-3, МБ-2080Д
При заміні однієї шини радимо обирати модель з однаковою кількістю ґрунтозачепів та близьким зовнішнім діаметром. Це дозволить уникнути пробуксовки, нерівномірного стирання протектора та зносу мотоблока у бік при русі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BC |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Тип | Камерна "TT" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 100 мм |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Призначення | Легковантажні |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Безпечна шина | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴






