
Колесо в зборі 4.00-10 Росава К-96 на тачку під вісь 20/17 мм. вантажопідйомність 400 кг
1 799 ₴
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 45
- +380 (67) 415-43-11
Шина К-96 оснащена протектором дорожнього типу для їзди по дорогах з твердим покриттям, але комбінація і форма блоків протектора дозволяє переміщатися транспортному засобу по укоченим ґрунтовим шляхам. Міцний, 4-х шаровий каркас с допустимим навантаженням 325 кг дає можливість експлуатувати покришку на вантажному мото транспорті.
Досвід експлуатації К-96 показує, що шина може витримати швидкісний режим вище номіналу в 70 км/год. Якщо не перевантажувати і підтримувати робочий тиск в покришці, то на цій покришці можливо тримати швидкість 100 км/год, і на короткий час до 120-130 км/год при обгонах. Тому рекомендуємо використовувати актуальну модель К-96 шини 4.00-10 для вантажного моторолера Муравей.
- шина діагональної конструкції
- універсальний, шосейний малюнок протектора
- підвищена вантажопідйомність (з індексом С) - 400кг. на одне колесо
- допускається експлуатація на високих швидкостях (до 70 км/год)
- хороше зчеплення на дорогах з твердим покриттям і на ґрунтових шляхах
- камерне виконання, комплектується з камерою 4.00-10
- Геометричні розміри:
-зовнішній Ø 450 мм.
-ширина по протектору 90 мм.
При замовлені уточнюйте під яку вісь вам потрібні колеса 17 мм., або 20 мм.:
- Підшипник 104-ий 20 мм
- Підшипник 203-ий 17 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rosava |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легкові |
| Ширина шини | 90 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Камерна "TT" |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Да |
- Ціна: 1 650 ₴










