Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина 4.00-8 ВС Польща на мотоблок 10PR
- діагональна конструкція
- протектор підвищеної прохідності, тракторний тип R-1, ялинка
- тягове зусилля створюють 11 пар ґрунтозачепів
- 10-ти шаровий каркас
- граничне навантаження на колесо 265 кг
- комплектується камерою 4.00-8
- геометричні розміри: зовнішній Ø 395 мм, ширина по протектору 95 мм
Шини 4.00-8 для мотоблока застосування:
- Вейма
- Кентавр
- Кипор
- Садко
- Форте
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Ширина шини | 95 мм |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Камера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 8" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴









