Покришка (шина) для мінітрактора 5.00-12 з камерою має малюнок протектора підвищеної прохідності (ялинка). Правильна орієнтація шини на диску (колеса на мінітракторі) напрямку руху при встановленні визначається розташуванням вершини шипів, яка має бути спрямована у бік руху. Також для правильної орієнтації на шині є вказівник.
Незважаючи на те, що покришка (шина) для мінітрактора 5.00-12 з камерою має спеціальний профіль, який крім підвищеної прохідності забезпечує ще й самоочищення коліс при роботі на сирому ґрунті, все ж таки необхідно періодично очищати їх від бруду і сторонніх предметів, що застрягли між ґрунтом. . Необхідно постійно стежити за величиною тиску в шинах та підтримувати його на необхідному рівні.
Покришки (шини) для мотоблока 5.00-12 всесезонні , даний тип покришок "посилений" тому купуючи їх, можете спокійно розраховувати більше ніж на 5 років активного експлуатування.
- Зовнішній діаметр покришки ― 540 мм
- Ширина покришки — 135 мм
- Навантаження 550 кг.
- Тиск повітря в камері ― 250 KPa = 2.5 атм.
- Клас кількості шарів ― 8 P. R. (восьмишарова)
- Малюнок протектора ― ялиночка (підвищеної прохідності).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Легковантажні |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 135 мм |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина з захистом обода диска | Так |
| Виробник | Premium |
| Шина із захистом обода диска | 1 |
| Безпечна шина | 1 |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
- Ціна: 1 800 ₴







