
Покришка з камерою 6.00-12 BC Польша ВС гума 10PR шина на мотоблок Зубр, Форте, Кентавр
2 448 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28
- +380 (67) 415-43-11
Покришка з камерою 6.00-12 BC Польша ВС гума 10PR шина на мотоблок, мототрактор
Колесо 6.00-12 від фірми ВСє ідеальним варіантом для мотоблоків та інших агротехнічних машин. Покришка має високу міцність та стійкість до зносу, завдяки чому забезпечує довговічність та надійність в експлуатації.
Ця покришка має ширину 6.00 дюймів та діаметр 12 дюймів, що дозволяє їй легко пройти через будь-який тип грунту. Крім того, вона оснащена камерою, що підвищує її стійкість до проколів та забезпечує більшу безпеку при роботі з мотоблоком.
Ця покришка має глибокий протектор, що забезпечує хороше зчеплення з поверхнею, навіть в умовах, коли грунт мокрий або заболочений. Вона також має високу міцність та стійкість до перегинів, що дозволяє їй витримувати великі навантаження та працювати в найважчих умовах.
Загалом, колесо 6.00-12 від фірми ВС є надійним та ефективним варіантом для тих, хто шукає покришку з високою міцністю та стійкістю до зносу для свого мотоблока.
Скати до мотоблока 6.00-12 застосування
Покришки 6.00-12 з тракторним протектором використовуються на опорно-тягових колесах важких мотоблоків.
Шини ВС підходять до мотоблоків:
- Добрыня
- Кентавр
- Forte
- Zirka
- Zubr
- Зовнішній діаметр покришки (висота) 600 мм
- Ширина шини 150 мм.
- Максимальне навантаження 405 кг
- Клас кількості шарів 10P.R
- Давлення повітря в камері 250 KPa
- Країна виробник: Польща
- Рисунок протектора Ялинка
- Підходити до всіх моделей мотоблоку R`12
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BC |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 150 мм |
| Тип | Камера |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
- Ціна: 2 448 ₴









