-19%

Покришка 3.00-10 гума з камерою шина шина скат на Хонду Ямаху Сузукі моторезина R10 для мотоцикла мопеда скутера
800 ₴
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка 3.00-10 гума з камерою шина шина скат на Хонду Ямаху Сузукі моторезина R10 для мотоцикла мопеда скутера
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка з камерою на скутер 3.00-10 8PR SC TYRE PF-120
Підходить для більшості японських скутерів ( Honda, Suzuki, Yamaha) із діаметром колеса 10 дюймів, та садових або будівельних тачок. Максимальне навантаження на колесо 185 кг.
Основні характеристики
- *Розмір 3.00-10"
- *Виробник SC TYRE
- *Протектор Всесезонний
- *Висота 40 см
- *Ширина 8 см
Також ви можете придбати якісну в'єтнамську камеру, яка витримає всі пригоди та буде гарно клеїтися КАМЕРА SRC
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 80 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Індекс швидкості | G |
| Індекс навантаження шини | 49 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Камера |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Безпечна шина | Так |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴










