-23%

Шина з камерою 3.00-10 SC-TYRE TAIWAN PF-121 покришка шипована скат для скутера гума на мопед Хонда Ямаха Сузукі
846 ₴
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка з камерою на скутер 3.00-10 SC TYRE PF-121
Резина на скутер 3.00 - 10" безкамерна, чотирьох шарова, якісна, м'яка шина. Підходить для більшості японських скутерів ( Honda, Suzuki, Yamaha) із діаметром колеса 10 дюймів, та садових або будівельних тачок. Максимальне навантаження на колесо 185 кг.
Основні характеристики
- Розмір 3.00-10"
- Виробник SC TYRE
- Висота 40 см
- Ширина 8 см
Також ви можете придбати якісну в'єтнамську камеру, яка витримає всі пригоди та буде гарно клеїтися КАМЕРА SRC

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Ширина шини | 80 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Індекс швидкості | G |
| Індекс навантаження шини | 42 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Камера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴










